WARTA

ZAMÓW SAMOCHÓD Z ZASTEPCZY.ORG

DANE ADRESOWE:
TUiR Warta S.A.

ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa


DANE KONTAKTOWE:
tel.: +48 801-308-308
www.: www.warta.pl

ZAMÓW SAMOCHÓD z ZASTEPCZY.ORG

+48 22 101 01 95

Grupa WARTA oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie - zarówno o charakterze ochronnym, jak inwestycyjnym. Z powodzeniem łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu klienci dostają pełną i komplementarną ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, WARTA systematycznie wzbogaca ofertę o nowe produkty.

Jeżeli twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w firmie WARTA, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy
  • samochód zastępczy z polisy OC Warta
  • wynająć samochód zastępczy bezgotówkowo z polisy OC Warta

Opinie poszkodowanych
3.67    

Średnia ocena na podstawie3opinii

5 Star
2
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
1

Rekomendacje
0.00 % poleceń

based on 0 recommendation

0

Polecasz tą ubezpieczalnie??

Tak Nie

Miałeś auto zastępcze?

Napisz opinię

    Najlepsze oceny


wynająłem auto zastępcze za pośrednictwem zastepczy.org samochod był nowy i udostepniony na cały czas likwidacji szkody. jeździłem tym samochodem przez prawie 5 tygodni bo Warta przedłużała likwidacje.

L

10/01/2020, 17:48

    Najgorsze oceny


Szkoda nr W201806070053-02. Uszkodzone audi A4 quattro 2018. Szkoda zgłoszona w czwartek, konsultant został poinformowany o zaplanowanym wyjeździe weekendowym i konieczności posiadania auta, jednak nie robi to na firmie WARTA żadnego wrażenia, oni mają 24h na przyjęcie zgłoszenia i w tym czasie mają Cię w dupie. Prosiłem o dowolny samochód z napędem na cztery koła , dostałem namiar do 3 firm współpracujących: Express - zaproponowali mi auto w segmencie A, chyba Aveo chevrolet jedyny jaki mieli, Anca Cars - kontaktowałem sie w piątek po południu więc mogłem odebrać auto w poniedziałek, fleetsolutions - nikt nie odbiera telefonu. Po ponownym kontakcie z WARTA otrzymałem informację abym sam sobie znalazł samochód wg podanych kryteriów: - klasa wynajętego pojazdu - powinna być zbliżona do klasy pojazdu uszkodzonego (nie wyższej klasy), - stawka za dobę wynajmu – nie powinna odbiegać od cen występujących na lokalnym rynku i mieścić się w granicach ok. 120 zł brutto, Niestety Pani likwidator nie potrafiła wyjaśnić po co naciska na cenę 120zł jeżeli żadna z firm współpracujących z nimi nie ma samochodu w podobnym segmencie i nie wynajmie auta z napędem na 4 koła w tej cenie. WARTA osiągnęła mistrzowski poziom lekceważeniu klientów/poszkodowanych, nie ważne w jak trudnej sytuacji się znajdziesz... oni mają 24 h na przyjęcie zgłoszenia i wcześniej auta nie znajdziesz... NA SZCZĘŚCIE SĄ FIRMY JAK ZASTEPCZY.ORG GDZIE SZANUJE SIĘ KLIENTÓW

M

19/01/2019, 17:21
wynająłem auto zastępcze za pośrednictwem zastepczy.org
samochod był nowy i udostepniony na cały czas likwidacji szkody. jeździłem tym samochodem przez prawie 5 tygodni bo Warta przedłużała likwidacje.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Z WARTĄ warto pod warunkiem że auto zorganizowane przez zastepczy.org. Dużo mniej formalności niż przy organizacji auta bezpośrednio z warty, a przy tym obsługa frontem do klienta.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Szkoda nr W201806070053-02. Uszkodzone audi A4 quattro 2018. Szkoda zgłoszona w czwartek, konsultant został poinformowany o zaplanowanym wyjeździe weekendowym i konieczności posiadania auta, jednak nie robi to na firmie WARTA żadnego wrażenia, oni mają 24h na przyjęcie zgłoszenia i w tym czasie mają Cię w dupie. Prosiłem o dowolny samochód z napędem na cztery koła , dostałem namiar do 3 firm współpracujących: Express - zaproponowali mi auto w segmencie A, chyba Aveo chevrolet jedyny jaki mieli, Anca Cars - kontaktowałem sie w piątek po południu więc mogłem odebrać auto w poniedziałek, fleetsolutions - nikt nie odbiera telefonu. Po ponownym kontakcie z WARTA otrzymałem informację abym sam sobie znalazł samochód wg podanych kryteriów:
- klasa wynajętego pojazdu - powinna być zbliżona do klasy pojazdu uszkodzonego (nie wyższej klasy),
- stawka za dobę wynajmu – nie powinna odbiegać od cen występujących na lokalnym rynku i mieścić się w
granicach ok. 120 zł brutto,

Niestety Pani likwidator nie potrafiła wyjaśnić po co naciska na cenę 120zł jeżeli żadna z firm współpracujących z nimi nie ma samochodu w podobnym segmencie i nie wynajmie auta z napędem na 4 koła w tej cenie.

WARTA osiągnęła mistrzowski poziom lekceważeniu klientów/poszkodowanych, nie ważne w jak trudnej sytuacji się znajdziesz... oni mają 24 h na przyjęcie zgłoszenia i wcześniej auta nie znajdziesz... NA SZCZĘŚCIE SĄ FIRMY JAK ZASTEPCZY.ORG GDZIE SZANUJE SIĘ KLIENTÓW
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0