LINK4

ZAMÓW SAMOCHÓD Z OC w ZASTEPCZY.ORG

DANE ADRESOWE:
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

ul. Postępu 15
02-676 Warszawa


DANE KONTAKTOWE:
tel.: +48 /22/ 444-44-44
www.: www.link4.pl

ZAMÓW SAMOCHÓD z ZASTEPCZY.ORG

+48 22 101 01 95

Link4 to pierwsza firma ubezpieczeniowa na Polskim rynku ubezpieczeń typu direct, pierwszy w Polsce, funkcjonująca w Polsce od 2003 roku. W ofercie znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne dostępne online jak również przez telefon. Oferta produktów jest wciąż udoskonalana pod kątem zakresu ochrony, jak i dostępności. W trosce o komfort klientów Link4 wprowadził w pełni zdalny proces likwidacji szkody. Wyróżnikiem ubezpieczeń Link4 jest ich taniość, która wynika z wyeliminowania punktów stacjonarnych sprzedaży, obsługi. Polisy Link4 dostępne są stacjonarnie wyłącznie poprzez terenowych agentów. Internetowa oferta sprzedaży wraz z internetową obsługą ubezpieczenia pozwala ograniczyć koszty prowadzenia działalności, co za tym idzie wysokość składki ubezpieczeniowej. Wraz z rozwojem oferty Link4 zapewnia ubezpieczenia mieszkania, podróży. Zainteresowanie klientów wciąż rośnie, doceniając komfort zakupu i obsługi w pełni zdalnie, bezkontaktowo w rozumieniu tradycyjnym. Stosowane przez Link4 standardy obsługi są nieustannie dostosowywane do obowiązujących na świecie. Zmiany dotyczą zarówno kwestii obsługi klienta, jak też identyfikacji wizualnej. Wdrożona została technologia obsługi całodobowej, zdalnie. Starania w udogodnieniu oferty do potrzeb Link4 zostały docenione przez liczne wyróżnienia konsumenckie w sektorze rynku ubezpieczeń w Polsce. Jednym z sukcesów marki było uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2001 w zakresie likwidacji szkód, Link4 było pierwszym ubezpieczycielem direct, który uzyskał certyfikat ISO 9001:2001.

Wszyscy kierowcy których samochód został uszkodzony w wyniku w kolizji lub wypadku z winy kierowcy posiadającego polisę ubezpieczeniową OC w Link4, mogą bezpłatnie wynająć samochód zastępczy z polisy OC sprawcy Link4. Auto zastępcze z OC Link4 należy się każdemu poszkodowanemu na cały okres likwidacji szkody w przypadku zdarzeń w których auto poszkodowanego nie nadaje się do dalszego użytkowania lub na technologiczny okres naprawy samochodu uszkodzonego z polisy OC Link4 gdy samochodem po zdarzeniu drogowym nie można poruszać bezpiecznie zgodnie z przepisami kodeksu drogowego.


Jeżeli twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w Towarzystwie Ubezpieczeń Link4, potrzebujesz:

 • samochód zastępczy na czas naprawy Link4 - tzn, że samochód zastępczy z OC Link4 jest udostępniony na technologiczny czas naprawy zgodny z kosztorysem zatwierdzonym przez rzeczoznawcę z ramienia Link4
 • samochód zastępczy z polisy OC Link4 - Link4 pokrywa koszty wynajmu samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy Link4
 • auto zastępcze z OC Link4 bezgotówkowo - nie musisz opłacać wynajmu aut zastępczego, rozliczenie nastąpi w formie bezgotówkowej między Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych a wypożyczalnią samochodów

Opinie poszkodowanych
4.67    

Średnia ocena na podstawie3opinii

5 Star
2
4 Star
1
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0

Rekomendacje
0.00 % poleceń

based on 0 recommendation

0

Polecasz tą ubezpieczalnie??

Tak Nie

Miałeś auto zastępcze?

Napisz opinię

    Najlepsze oceny


Firma wskazana przez Link4 chciała podstawić mi kia picanto za renault megane ponieważ mam stary samochód. Tak moje megane ma 15 lat tylko jakie ma to znaczenie gdy jest się na wakacjach z rodziną i ma się bagażnik wypchany po brzegi(kombi). Polecam zastepczy.org za zaangażowanie i pomoc w organizacji samochodu z polisy OC link4

R

20/07/2022, 20:47

    Najgorsze oceny


No Reviews

Firma wskazana przez Link4 chciała podstawić mi kia picanto za renault megane ponieważ mam stary samochód. Tak moje megane ma 15 lat tylko jakie ma to znaczenie gdy jest się na wakacjach z rodziną i ma się bagażnik wypchany po brzegi(kombi). Polecam zastepczy.org za zaangażowanie i pomoc w organizacji samochodu z polisy OC link4
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
8 dni korzystałem z samochodu zastępczego z oc zorganizowanego przez Link4, mój samochód nie najnowszy więc szybko stworzyli propozycję zakończenia likwidacji wypłatą 5 tyś złotych i szkodą całkowitą. Przedstawiłem likwidatorowi faktury dokumentujące renowację auta na 13500 zł w ciągu ostatnich 6 miesięcy, w wyniku czego likwidator zmienił kwotę wypłaty na 7 tyś zakończył najem samochodu zastępczego. Zwróciłem auto, odebrałem drugie zoorganizowane przez zastepczy.org z którego korzystałem kolejne 47 dni, dzięki pomocy ich prawników odzyskałem też pełną kwotę poniesionych kosztów inwestycji w auto.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Profesjonaliści w tym co robią. Kilka podpisów i resztę formalności miałem z głowy. Powinno być więcej takich firm jak zastepczy.org.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 

ZASADY ROZLICZANIA KOSZTÓW WYNAJMU POJAZDU ZASTĘPCZEGO Z POLISY OC SPRAWCY LINK4

Przeczytaj i dowiedz się jak możesz skorzystać z samochodu zastępczego w czasie likwidacji szkody

I. Jeżeli wybierzesz samochód zastępczy w LINK4:

Jeżeli nie posiadasz innego auta z którego możesz korzystać w czasie likwidacji szkody, masz prawo do samochodu zastępczego. Samochód zastępczy może zostać zorganizowany dla Ciebie przez LINK4 lub przez inną firmę – to Ty o tym decydujesz.

 • udostępnimy go w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia
 • uwzględnimy w miarę możliwości Twoje potrzeby związane z rodzajem i klasą samochodu
 • Ty zadecydujesz o miejscu podstawienia i zwrotu pojazdu
 • zajmiemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie
 • pokryjemy cały koszt związany z wynajmem
 • nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat z tytułu kaucji lub limitu kilometrów.

W celu ustalenia szczegółów wynajmu skontaktuj się z nami:

 • zadzwoń pod numer naszej infolinii (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00)
 • wypełnij formularz na naszej stronie

II. Jeżeli wybierzesz samochód zastępczy z innej firmy:

 • będziesz musiał udokumentować wynajem samochodu
 • pokryjemy tylko uzasadnione koszty wynajmu samochodu, stanowiące normalne następstwo zdarzenia, w wyniku którego doszło do powstania szkody na Twoim pojeździe
 • zweryfikujemy okres najmu samochodu zastępczego wg zasad jak niżej:

W przypadku szkody częściowej (naprawa samochodu)

 • jeśli uszkodzenia samochodu nie wyłączają go z ruchu, zwrócimy Ci koszt wynajmu za okres technologicznego czasu jego naprawy. Dlatego przed wynajmem auta powinieneś zorganizować jego naprawę – wybrać warsztat, przekazać mu dokument z ustaleniem wysokości szkody, który od nas otrzymałeś i upewnić się, że warsztat posiada niezbędne części. Jeśli serwis nie pracuje w weekend, nie wstawiaj samochodu w piątek.
 • jeśli uszkodzenia samochodu wyłączają go z ruchu, zwrócimy Ci koszt wynajmu za czas niezbędny do jego naprawy – czyli technologiczny czas naprawy. Dodatkowo możemy uznać np. czas do dokonania oględzin, otrzymania dokumentu z ustaleniem wysokości szkody, dodatkowego ustalenia zakresu naprawy, udokumentowanego oczekiwania na części.

W przypadku szkody całkowitej (koszt naprawy samochodu przekracza jego wartość rynkową przed szkodą)

 • jeśli uszkodzenia wyłączają Twoje auto z ruchu, zwrócimy Ci koszt wynajmu za okres od powstania szkody do wizyty rzeczoznawcy i otrzymania przez Ciebie dokumentu o kwalifikacji szkody jako całkowitej. Dodatkowo, uwzględnimy również okres potrzebny na zakup innego samochodu – 7 dni, który w szczególnych przypadkach może zostać wydłużony (maksymalnie do dnia wypłaty odszkodowania).
 • zweryfikujemy stawki najmu samochodu zgodnie z cennikiem link4

Cennik wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy LINK4

Klasa pojazdu Stawka netto za dobę wynajmu (koszt pokrywa LINK4)
Oznaczenie Przykłady od 1 do 7 dni powyżej 7 dni
A Chevrolet Spark, VW Up!, Toyota Aygo, 70zł 55zł
B Toyota Yaris, Opel Corsa, Skoda Fabia, 80zł 65zł
C Opel Astra, Ford Focus, Skoda Octavia,, 95zł 75zł
D Toyota Avensis, VW Passat, Opel Insignia 130zł 110zł
E Volvo S80, Audi A6, 220zł 190zł
F Opel Combo, Fiat Doblo lub podobne 110zł 90zł
FD Ford Transit, Fiat Ducato, Bus 9-os. 190zł 155zł
FD kontener Ford Transit Chłodnia, plandeka, lub podobne, 240zł 205zł
SUV Toyota Rav 4, Honda CRV, Mazda CX-5 160zł 135zł
K Minivany (min. 7 miejsc) 140zł 115zł
CROSSOVER Nissan Juke, Cotroen Cactus, Nissan Qashqai, 140zł 115zł

* Wszystkie podane kwoty wynajmu samochodu zastępczego z polisy OC LINK4 są kwotami brutto tzn. nie zawierają podatek VAT 23%.

Samochód zastępczy z OC Link4 — najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Czy przysługuje mi samochód zastępczy z polisy OC w Link4?
Czy samochód zastępczy z OC Link4 otrzymam bezgotówkowo?
Jak wynająć samochód zastępczy z OC Link4?
Jaki samochód zastępczy otrzymam z polisy OC Link4?
Czy mogę wynająć samochód z polisy OC Link4 w innej wypożyczalni niż wskazana przez T.U. Link4?
Jak długo mogę korzystać z samochodu zastępczego z polisy OC Link4?
Kiedy otrzymam samochód zastępczy z OC Link4?
Czy samochód zastępczy z OC Link4 może użytkować inna osoba?
Czy muszę ponosić jakieś opłaty w przypadku uszkodzenia samochodu zastępczego z OC Link4?
Czy samochód zastępczy z OC Link4 mogę zwrócić w innym miejscu niż go otrzymałem?
Naprawa mojego auta wydłuża się czy mogę nadal korzystać z auta zastępczego z OC Link4?

Strona www.zastepczy.org jest portalem informacyjnym dla poszkodowanych w szkodach komunikacyjnych z polisy OC pojazdów mechanicznych. W celu ułatwienia poszkodowanym w zdarzeniach komunikacyjnych procesu zgłaszania roszczeń strona zawiera dane kontaktowe poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Za pomocą tej strony możesz również zamówić auto zastępcze z polisy OC sprawcy zdarzenia, które zostanie zorganizowane przez www.zastepczy.org, a koszt wynajmu zostanie rozliczony bezgotówkowo bezpośrednio pomiędzy wypożyczalnią samochodów realizująca wynajem samochodu zastępczego a ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia.
Podmiot www.zastepczy.org nie jest związany gospodarczo z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeń. Wszystkie formalności związane z organizacją pojazdu zastępczego możesz załatwić poprzez www.zastepczy.org. W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia auta zastępczego zadzwoń na nr 22 101 01 95 lub zamów auto online przez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie zastepczy.org. Podmiot gospodarczy prowadzący stronę www.zastepczy.org jest niezależnym podmiotem gospodarczym, zajmującym się organizacją najmu pojazdów zastępczych z obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych.