WARTA

ZAMÓW SAMOCHÓD Z OC w ZASTEPCZY.ORG

DANE ADRESOWE:
TUiR Warta S.A.

ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa


DANE KONTAKTOWE:
tel.: +48 801-308-308
www.: www.warta.pl

ZAMÓW SAMOCHÓD z ZASTEPCZY.ORG

+48 22 101 01 95

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce o znanej i szanowanej marce wśród konkurencji. Ubezpieczenia Warty uchodzą za pewne, atrakcyjne, komfortowe. Towarzystwo cechuje długoletnia tradycja funkcjonowania, a co za tym idzie bogate doświadczenie z zakresu reasekuracji. WARTA powstała w 1920r. Co czyni ją jedną z najstarszych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Prócz historii Wartę wyróżnia wysoki standard usług, obsługi klienta, z czego wynika duże zaufanie jakim darzą towarzystwo klienci. Warta oferuje produkty ubezpieczeniowe każdego typu od majątkowych przez komunikacyjne, turystyczne po osobowe i życiowe.
Gama produktów jest mocno zróżnicowana, opracowana z podziałem na ofertę dla biznesu i instytucji oraz specjalnie dedykowaną paletę produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych. W każdym segmencie rynku Warta dba o wariantowość ubezpieczeń uwzględniając wysokość składki, dzięki czemu zyskuje zarówno klientów zamożnych, dla których priorytetem jest jakość i zakres ochrony, jak i niskobudżetowych, którym zależy na jak najniższej składce ubezpieczeniowej przy optymalnej ochronie.
Wachlarz produktów dla firm uwzględnia ich branżę, specyfikę działania i wynikające z nich potrzeby. Ochrona ubezpieczeniowa Warty dorównuje światowym standardom. W przypadku ubezpieczeń korporacyjnych istnieje możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż towarzystwo wiedzie prym wśród ubezpieczeń lotniczych i morskich.
Produkty Warty dostępne są na terenie całego kraju, jak również za pośrednictwem Internetu, agentów terenowych i agencji, pośredników bankowych i finansowych. Towarzystwo jest spółka akcyjną działającą na giełdzie papierów wartościowych. Głównym akcjonariuszem Warty jest HDI International AG z pakietem 75,1% akcji.
W strategii firmy istotne znaczenie ma idea odpowiedzialnego biznesu, z której wypływa działalność edukacyjna, informacyjna i charytatywna. Ponadto towarzystwo nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań zrównoważonego rozwoju, czego przykładem jest postęp w cyfryzacji procesu sprzedaży, jak i zgłoszenia, wyceny i likwidacji szkody.

Grupa WARTA oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie - zarówno o charakterze ochronnym, jak inwestycyjnym. Z powodzeniem łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu klienci dostają pełną i komplementarną ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, WARTA systematycznie wzbogaca ofertę o nowe produkty.

Wszyscy kierowcy których samochód został uszkodzony w wyniku w kolizji lub wypadku z winy kierowcy posiadającego polisę ubezpieczeniową OC Warta, może bezpłatnie wynająć samochód zastępczy z polisy OC sprawcy Warta. Auto zastępcze z OC Warta należy się każdemu poszkodowanemu na cały okres likwidacji szkody w przypadku zdarzeń w których auto poszkodowanego nie nadaje się do dalszego użytkowania lub na technologiczny okres naprawy samochodu uszkodzonego z polisy OC Warta gdy samochodem po zdarzeniu drogowym nie można poruszać bezpiecznie zgodnie z przepisami kodeksu drogowego.


Jeżeli twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w firmie WARTA, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy Warta - tzn, że samochód zastępczy z OC Warta jest udostępniony na technologiczny czas naprawy zgodny z kosztorysem zatwierdzonym przez rzeczoznawcę z ramienia Warta
  • samochód zastępczy z polisy OC Warta - Warta pokrywa koszty wynajmu samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy Warta
  • auto zastępcze z OC Warta bezgotówkowo - nie musisz opłacać wynajmu aut zastępczego, rozliczenie nastąpi w formie bezgotówkowej między Warta a wypożyczalnią samochodów

Opinie poszkodowanych
3.57    

Średnia ocena na podstawie7opinii

5 Star
4
4 Star
0
3 Star
1
2 Star
0
1 Star
2

Rekomendacje
0.00 % poleceń

based on 0 recommendation

0

Polecasz tą ubezpieczalnie??

Tak Nie

Miałeś auto zastępcze?

Napisz opinię

    Najlepsze oceny


Dla zastepczy.org 5+ za organizacje samochodu zastępczego z OC warta i podstawienie z gdańska do olsztyna. Dla warty 1- to i tak za dużo. Prowadzę mała wypożyczalnie samochodów w Olsztynie. Nasze auto zostało rozbite w kolizji z kierowca ubezpieczonym w Warcie. Po zgłoszeniu szkody poinformowaliśmy iż potrzebujemy samochód zastępczy dowolny z możliwością dalszego wynajmu ponieważ jest sezon i mamy rezerwację na ten samochód. Odpowiedzenie iż nie posiadają w swojej bazie wypożyczalni które udostępniają auto zastępcze z możliwością dalszego wynajmu zajęło Warcie 48 godzin.

J

20/07/2022, 20:34

    Najgorsze oceny


Ocenić należy dwie rzeczy organizacja auta przez zastepczy.org - SUPER POLECAM, ale, że ocena dotyczy warty: WARTA - likwidacja szkody ZERO GWIAZDEK, likwidator otrzymał kosztorys do akceptacji, obciął jego część na prośbę o wyliczenie skąd taka kwota wynika odmówił udostępnienia, uzasadnił że podobno w którymś z swoich warsztatów tak mogą naprawić, ale nie może powiedzieć w którym. Samochód zastępczy - okres najmu obcięty do 6 dni, 4 dni technologia i 2 dni- czas organizacyjny, ciekawe jest w tym że HDI/WARTA dostarczyło kosztorys naprawy swój po 10 dniach. Całe szczęście, że są firmy jak zastepczy.org z której miałem samochód, powiedzieli, że całe ryzyko dochodzenia należności od warty biorą na siebie.

W

05/01/2021, 16:25
Dla zastepczy.org 5+ za organizacje samochodu zastępczego z OC warta i podstawienie z gdańska do olsztyna. Dla warty 1- to i tak za dużo. Prowadzę mała wypożyczalnie samochodów w Olsztynie. Nasze auto zostało rozbite w kolizji z kierowca ubezpieczonym w Warcie. Po zgłoszeniu szkody poinformowaliśmy iż potrzebujemy samochód zastępczy dowolny z możliwością dalszego wynajmu ponieważ jest sezon i mamy rezerwację na ten samochód. Odpowiedzenie iż nie posiadają w swojej bazie wypożyczalni które udostępniają auto zastępcze z możliwością dalszego wynajmu zajęło Warcie 48 godzin.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Ocenić należy dwie rzeczy organizacja auta przez zastepczy.org - SUPER POLECAM, ale, że ocena dotyczy warty:
WARTA - likwidacja szkody ZERO GWIAZDEK, likwidator otrzymał kosztorys do akceptacji, obciął jego część na prośbę o wyliczenie skąd taka kwota wynika odmówił udostępnienia, uzasadnił że podobno w którymś z swoich warsztatów tak mogą naprawić, ale nie może powiedzieć w którym. Samochód zastępczy - okres najmu obcięty do 6 dni, 4 dni technologia i 2 dni- czas organizacyjny, ciekawe jest w tym że HDI/WARTA dostarczyło kosztorys naprawy swój po 10 dniach. Całe szczęście, że są firmy jak zastepczy.org z której miałem samochód, powiedzieli, że całe ryzyko dochodzenia należności od warty biorą na siebie.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Korzystałem z samochodu zastępczego z OC Warta zoorganizowanego przez zastepczy.org. Bez problemów polecam.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Korzystałem z samochodu zastępczego z OC w Warcie przez 8 dni, po czym likwidator kazał zakończyć wynajem bo minął technologiczny czas naprawy. rozmowa jak do ściany, likwidator nie przyjmuje do wiadomości że wysyłka części z francji, nie dostępne w Polsce i czas oczekiwania wynosi 14 dni roboczych. Na szczęcie są firmy jak zastepczy.org gdzie kontynuowałem wynajem na koszt Warty.
Ocena:
WARTA 1
Zastepczy.org 5
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
wynająłem auto zastępcze za pośrednictwem zastepczy.org
samochod był nowy i udostepniony na cały czas likwidacji szkody. jeździłem tym samochodem przez prawie 5 tygodni bo Warta przedłużała likwidacje.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Z WARTĄ warto pod warunkiem że auto zorganizowane przez zastepczy.org. Dużo mniej formalności niż przy organizacji auta bezpośrednio z warty, a przy tym obsługa frontem do klienta.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Szkoda nr W201806070053-02. Uszkodzone audi A4 quattro 2018. Szkoda zgłoszona w czwartek, konsultant został poinformowany o zaplanowanym wyjeździe weekendowym i konieczności posiadania auta, jednak nie robi to na firmie WARTA żadnego wrażenia, oni mają 24h na przyjęcie zgłoszenia i w tym czasie mają Cię w dupie. Prosiłem o dowolny samochód z napędem na cztery koła , dostałem namiar do 3 firm współpracujących: Express - zaproponowali mi auto w segmencie A, chyba Aveo chevrolet jedyny jaki mieli, Anca Cars - kontaktowałem sie w piątek po południu więc mogłem odebrać auto w poniedziałek, fleetsolutions - nikt nie odbiera telefonu. Po ponownym kontakcie z WARTA otrzymałem informację abym sam sobie znalazł samochód wg podanych kryteriów:
- klasa wynajętego pojazdu - powinna być zbliżona do klasy pojazdu uszkodzonego (nie wyższej klasy),
- stawka za dobę wynajmu – nie powinna odbiegać od cen występujących na lokalnym rynku i mieścić się w
granicach ok. 120 zł brutto,

Niestety Pani likwidator nie potrafiła wyjaśnić po co naciska na cenę 120zł jeżeli żadna z firm współpracujących z nimi nie ma samochodu w podobnym segmencie i nie wynajmie auta z napędem na 4 koła w tej cenie.

WARTA osiągnęła mistrzowski poziom lekceważeniu klientów/poszkodowanych, nie ważne w jak trudnej sytuacji się znajdziesz... oni mają 24 h na przyjęcie zgłoszenia i wcześniej auta nie znajdziesz... NA SZCZĘŚCIE SĄ FIRMY JAK ZASTEPCZY.ORG GDZIE SZANUJE SIĘ KLIENTÓW
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 

Cennik wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy Warta

Klasa pojazdu Przykłady Stawka za dobę brutto
A miejskie (mini) Toyota Aygo, VW Up, Skoda Citigo 70zł
B małe Toyota Yaris, Renault Clio, Opel Corsa, Skoda Fabia, Skoda Rapid, Hyundai i20 70zł
C kompaktowe Toyota Auris, Opel Astra, Renault Megane, Ford Focus, Audi A3, Skoda Octavia, Hyundai i30 80zł
D klasa średnia Toyota Avensis, Ford Mondeo, VW Passat, Mazda 6, Hyundai i40, Peugeot 508, Opel Insignia, Renault Talisman, Kia Optima, Skoda SuperB 120zł
D prem klasa średnia premium Audi A4, BMW3, Lexus is200T, Lexus 300T,Infini Q50, Jaguar XE 165zł
E klasa wyższa BMW 5, Audi A6, Mercedes E, Volvo S90, Jaguar XF 210zł
F luksusowe Audi A8, Porsche Panamera, Lexus LS, BMW serii 6 i 7, Mercedes S klasa 320zł
K VANY VW Touran, Seat Alhambra, Renault Espace 130zł
CROSSOVER crossover Seat Arona, Toyota CH-R, Mini Couper Countryman, Suzuki SX4 S-cross, VW T-Roc, Opel Mokka 110zł
SUV sportowo-użytkowe Toyota Rav4, Honda CR-V, Nissan Qashqai, Kia Sportage, Renault Kadjar, Jeep Renegate 120zł
SUV Premium sportowo-użytkowe prem BMW X3, Audi Q3, Mercedes GLC, Volvo XC60 220zł
I sportowo-terenowe prem BMW X5 X6, Audi Q5, Mercedes GLE, Audi Q7, Porsche Cayene, Lexus RX, Jaguar F-Pace, Volvo XC90 300zł
M dostawcze małe Renault Kangoo, Citroen Berlingo 115zł
N dostawcze duże Fiat Ducato, Peugeot Boxer 195zł
R 9 osobowe Renault Traffic, Opel Vivaro 215zł

* Wszystkie podane kwoty wynajmu samochodu zastępczego z polisy OC Warta są kwotami brutto tzn nie zawierają podatek VAT 23%.

Samochód zastępczy z OC Warta — najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Czy przysługuje mi samochód zastępczy z polisy OC w Warta?
Czy samochód zastępczy z OC Warta otrzymam bezgotówkowo?
Jak wynająć samochód zastępczy z OC Warta?
Jaki samochód zastępczy otrzymam z polisy OC Warta?
Czy mogę wynająć samochód z polisy OC Warta w innej wypożyczalni niż wskazana przez T.U. Warta?
Jak długo mogę korzystać z samochodu zastępczego z polisy OC Warta?
Kiedy otrzymam samochód zastępczy z OC Warta?
Czy samochód zastępczy z OC Warta może użytkować inna osoba?
Czy muszę ponosić jakieś opłaty w przypadku uszkodzenia samochodu zastępczego z OC Warta?
Czy samochód zastępczy z OC Warta mogę zwrócić w innym miejscu niż go otrzymałem?
Naprawa mojego auta wydłuża się czy mogę nadal korzystać z auta zastępczego z OC Warta?