WIENER

ZAMÓW SAMOCHÓD Z OC w ZASTEPCZY.ORG

DANE ADRESOWE:
Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa

DANE KONTAKTOWE:
tel.: +48 /22/ 469-69-39
www.: www.wiener.pl

ZAMÓW SAMOCHÓD zastępczy

+48 22 469 69 69

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje ubezpieczenia majątkowe i nie tylko. Jest jednym z czołowych ubezpieczycieli w Polsce, działając od 30 lat. W 2019 roku Wiener TU S.A. Zostało włączone do grupy Vienna Insurance, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej. Aktualnie towarzystwo ubezpiecza blisko siedemset klientów indywidualnych oraz sześćdziesiąt tysięcy przedsiębiorstw. W Polsce ubezpieczenia Wiener są popularne głównie wśród małych i średnich przedsiębiorców. Nie brakuje również rozwiązań kompleksowych o dużym zasięgu, dedykowanych dla dużego biznesu. Na wyróżnienie zasługuje specjalny program ubezpieczeniowy obejmujący Odnawialne Źródła Energii, co jest przykładem na dostosowanie się do zmienności rynku i potrzeb klientów. To pierwsza taka oferta ubezpieczeniowa na polskim rynku i wciąż jedyna. Kładąc duży nacisk na jakość oferty, a o za tym idzie wysoki poziom satysfakcji klientów z obsługi i ochrony ubezpieczeniowej, Vienna Insurance Group zyskała wyróżnienia Turbina Polskiej Gospodarki, czy Instytucja Roku, Gwiazda Jakości Obsługi. Stale podnoszona jakość usług wespół z przejrzystością działania sprawiają, iż klientów nieustannie przybywa, czemu przyczynia się również cyfryzacja oferty i możliwości zakupu polisy ubezpieczeniowej online. W ofercie dostępna jest pełna gama produktów od ubezpieczeń komunikacyjnych, przez majątkowe, turystyczne i rolne, o osobowe. Już dziś wybrane polisy zakupić można online, co ułatwia dostęp do ubezpieczeń.


Jeżeli twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w firmie Wiener, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy Wiener - tzn że auto zastępcze z OC Wiener jest wynajmowane na technologiczny czas naprawy zgodny z kosztorysem zatwierdzonym przez Wiener
  • samochód zastępczy z polisy OC w Wiener - Wiener pokrywa koszty wynajmu auta zastępczego z polisy OC sprawcy Wiener
  • auto zastępcze z OC Wiener bezgotówkowo - nie musisz opłacać wynajmu aut zastępczego, rozliczenie nastąpi w formie bezgotówkowej między Wiener a wypożyczalnią samochodów

Opinie poszkodowanych
4.40    

Średnia ocena na podstawie5opinii

5 Star
3
4 Star
1
3 Star
1
2 Star
0
1 Star
0

Rekomendacje
0.00 % poleceń

based on 0 recommendation

0

Polecasz tą ubezpieczalnie??

Tak Nie

Miałeś auto zastępcze?

Napisz opinię

    Najlepsze oceny


Kontakt z infolinią Wiener - niemożliwy. Poprosiłem o pomoc w organizacji samochodu zastepczy.org, im udało się dodzwonić, samochód podstawiony do serwisu Skoda Plichta, odebrany po ukończeniu naprawy. Miła obsługa, fachowa pomoc.

I

13/02/2023, 03:03

    Najgorsze oceny


No Reviews

Kontakt z infolinią Wiener - niemożliwy. Poprosiłem o pomoc w organizacji samochodu zastepczy.org, im udało się dodzwonić, samochód podstawiony do serwisu Skoda Plichta, odebrany po ukończeniu naprawy. Miła obsługa, fachowa pomoc.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
2 godziny czekania na połączenie z konsultantem infolini wiener i na koniec czatbot rozłącza połączenie. Zamówiłem samochód przez zastepczy.org trwało to 3 minuty, po 10 minutach oddzwonił konsultant, po kolejnych 2 godzinach miałem samochód zastępczy. Polecam zastepczy.org
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Do kolizji doszło nad morzem, ubezpieczenie było w Wiener. Musze przyznać, że trochę się stresowałam cała sytucją, ale auto zastępcze jakie dostałam z serwisu zastepczy.org pozwolił ma na powrót do domu. Ogolnie jestem na tak!
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Moja sprawa trwała dość długo do czasu aż firma ubezpieczeniowa wypłaciła mi odszkodowanie.Przez ten czas jeżdziłem bardzo wygodnym Fordem z wypożyczalni Comfortcar.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Otrzymałem samochód zastępczy w wyniku szkody z OC, sprawca był ubezpieczony w towarzystwie ub. wiener. Pozatym, że przy organizacji auta próbują zaniżyć segment samochodu zastęczego, wszystko OK.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Samochód zastępczy z OC Wiener — najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Czy przysługuje mi samochód zastępczy z polisy OC w Wiener?
Czy samochód zastępczy z polisy OC Wiener otrzymam bezgotówkowo?
Jak wynająć samochód zastępczy z OC Wiener?
Jaki samochód zastępczy otrzymam z polisy OC Wiener?
Czy mogę wynająć samochód z polisy OC Wiener w innej wypożyczalni niż wskazana przez T.U. Wiener?
Jak długo mogę korzystać z samochodu zastępczego z polisy OC Wiener?
Kiedy otrzymam samochód zastępczy z OC Wiener?
Czy samochód zastępczy z OC Wiener może użytkować inna osoba?
Czy muszę ponosić jakieś opłaty w przypadku uszkodzenia samochodu zastępczego z OC Wiener?
Czy samochód zastępczy z OC Wiener mogę zwrócić w innym miejscu niż go otrzymałem?
Naprawa mojego auta wydłuża się czy mogę nadal korzystać z auta zastępczego z OC Wiener?

Strona www.zastepczy.org jest portalem informacyjnym dla poszkodowanych w szkodach komunikacyjnych z polisy OC pojazdów mechanicznych. W celu ułatwienia poszkodowanym w zdarzeniach komunikacyjnych procesu zgłaszania roszczeń strona zawiera dane kontaktowe poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Za pomocą tej strony możesz również zamówić auto zastępcze z polisy OC sprawcy zdarzenia, które zostanie zorganizowane przez www.zastepczy.org, a koszt wynajmu zostanie rozliczony bezgotówkowo bezpośrednio pomiędzy wypożyczalnią samochodów realizująca wynajem samochodu zastępczego a ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia.
Podmiot www.zastepczy.org nie jest związany gospodarczo z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeń. Wszystkie formalności związane z organizacją pojazdu zastępczego możesz załatwić poprzez www.zastepczy.org. W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia auta zastępczego zadzwoń na nr 22 101 01 95 lub zamów auto online przez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie zastepczy.org. Podmiot gospodarczy prowadzący stronę www.zastepczy.org jest niezależnym podmiotem gospodarczym, zajmującym się organizacją najmu pojazdów zastępczych z obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych.