WIENER

ZAMÓW SAMOCHÓD Z OC w ZASTEPCZY.ORG

DANE ADRESOWE:
Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa

DANE KONTAKTOWE:
tel.: +48 /22/ 469-69-39
www.: www.wiener.pl

ZAMÓW SAMOCHÓD z ZASTEPCZY.ORG

+48 22 101 01 95

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje ubezpieczenia majątkowe i nie tylko. Jest jednym z czołowych ubezpieczycieli w Polsce, działając od 30 lat. W 2019 roku Wiener TU S.A. Zostało włączone do grupy Vienna Insurance, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej. Aktualnie towarzystwo ubezpiecza blisko siedemset klientów indywidualnych oraz sześćdziesiąt tysięcy przedsiębiorstw. W Polsce ubezpieczenia Wiener są popularne głównie wśród małych i średnich przedsiębiorców. Nie brakuje również rozwiązań kompleksowych o dużym zasięgu, dedykowanych dla dużego biznesu. Na wyróżnienie zasługuje specjalny program ubezpieczeniowy obejmujący Odnawialne Źródła Energii, co jest przykładem na dostosowanie się do zmienności rynku i potrzeb klientów. To pierwsza taka oferta ubezpieczeniowa na polskim rynku i wciąż jedyna. Kładąc duży nacisk na jakość oferty, a o za tym idzie wysoki poziom satysfakcji klientów z obsługi i ochrony ubezpieczeniowej, Vienna Insurance Group zyskała wyróżnienia Turbina Polskiej Gospodarki, czy Instytucja Roku, Gwiazda Jakości Obsługi. Stale podnoszona jakość usług wespół z przejrzystością działania sprawiają, iż klientów nieustannie przybywa, czemu przyczynia się również cyfryzacja oferty i możliwości zakupu polisy ubezpieczeniowej online. W ofercie dostępna jest pełna gama produktów od ubezpieczeń komunikacyjnych, przez majątkowe, turystyczne i rolne, o osobowe. Już dziś wybrane polisy zakupić można online, co ułatwia dostęp do ubezpieczeń.


Jeżeli twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w firmie Wiener, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy Wiener - tzn że auto zastępcze z OC Wiener jest wynajmowane na technologiczny czas naprawy zgodny z kosztorysem zatwierdzonym przez Wiener
  • samochód zastępczy z polisy OC w Wiener - Wiener pokrywa koszty wynajmu auta zastępczego z polisy OC sprawcy Wiener
  • auto zastępcze z OC Wiener bezgotówkowo - nie musisz opłacać wynajmu aut zastępczego, rozliczenie nastąpi w formie bezgotówkowej między Wiener a wypożyczalnią samochodów

Opinie poszkodowanych
3.00    

Średnia ocena na podstawie1opinii

5 Star
0
4 Star
0
3 Star
1
2 Star
0
1 Star
0

Rekomendacje
0.00 % poleceń

based on 0 recommendation

0

Polecasz tą ubezpieczalnie??

Tak Nie

Miałeś auto zastępcze?

Napisz opinię

    Najlepsze oceny


Otrzymałem samochód zastępczy w wyniku szkody z OC, sprawca był ubezpieczony w towarzystwie ub. wiener. Pozatym, że przy organizacji auta próbują zaniżyć segment samochodu zastęczego, wszystko OK.

M

14/12/2020, 01:42

    Najgorsze oceny


No Reviews

Otrzymałem samochód zastępczy w wyniku szkody z OC, sprawca był ubezpieczony w towarzystwie ub. wiener. Pozatym, że przy organizacji auta próbują zaniżyć segment samochodu zastęczego, wszystko OK.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0