AXA Direct

ZAMÓW SAMOCHÓD Z OC w ZASTEPCZY.ORG

DANE ADRESOWE:
AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. (AXA DIRECT)

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

DANE KONTAKTOWE:
tel.: +48 /22/ 599-95-22
www.: www.axadirect.pl

ZAMÓW SAMOCHÓD z ZASTEPCZY.ORG

+48 22 101 01 95

AXA Ubezpieczenia należy do Grupy AXA oraz jest częścią AXA Global Direct. AXA jest wiodącą, światową marką w branży ubezpieczeniowej, obsługującą 107 milionów klientów indywidualnych i biznesowych w 64 krajach. AXA Global Direct (AGD) to jednostka Grupy AXA, działająca w sektorze B2C w modelu internetowym (ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i zdrowotne). AGD zajmuje pierwsze miejsce wśród międzynarodowych firm oferujących ubezpieczenia w modelu direct.Jeżeli twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w firmie Avanssur S.A.(Axa Direct), potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy
  • samochód zastępczy z polisy OC Axa Direct
  • wynająć samochód zastępczy bezgotówkowo z polisy OC Axa Direct

Opinie poszkodowanych
4.36    

Średnia ocena na podstawie14opinii

5 Star
10
4 Star
2
3 Star
0
2 Star
1
1 Star
1

Rekomendacje
0.00 % poleceń

based on 0 recommendation

0

Polecasz tą ubezpieczalnie??

Tak Nie

Miałeś auto zastępcze?

Napisz opinię

    Najlepsze oceny


3 tygodnie korzystałem z auta zastępczego z OC w Axa mimo iż likwidator usilnie chciał zakończyć wynajem. Polecam zastepczy.org, zawsze służą pomocą.

R

14/12/2020, 01:22

    Najgorsze oceny


1 gwiazdka to i tak za dużo, niestety system nie pozwala aby dać mniej. Zgłoszenie samej szkody bezproblemowe i błyskawiczne, niestety potem zaczynają się schody. Uszkodzono mi volvo XC60, poinformowałem konsultanta nie jest ważne jaki samochód mi podstawią musi mięć tylko napęd na 4 koła. Po 2 dniach oczekiwania zacząłem szukać na własną rękę i wynajełem auto zastępcze. Konsultant AXA oddzwonił do mnie po dokładnie 9 dniach iż znaleźli dla mnie auto z napędem na 4 koła. NIe skorzystałem bo już miałem:) a następnego dnia obierałem swój samochód z naprawy.

M

18/04/2019, 17:03
3 tygodnie korzystałem z auta zastępczego z OC w Axa mimo iż likwidator usilnie chciał zakończyć wynajem. Polecam zastepczy.org, zawsze służą pomocą.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Miałem auto zastępcze z AXA za mojego peugota 207, niestety ale kontakt z likwidatorem jest bardzo utrudnione. Po głoszeniu szkody dzwoniły do mnie 3 wypożyczalnie na zlecenie AXA, niestety żadna nie miała auta z automatyczną skrzynią biegów. Samochód w automacie znalazł zastepczy.org
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Miałem auto zastępcze zorganizowane przez ubezpieczyciela. Zostało mi odebrane po 5 dniach, bez podania przyczyny, nie należy się na dłużej i już...
Skontaktowałem się z zastepczy.org pojazd został mi udostępniony na dalszy okres likwidacji szkody. CAŁY OKRES!!!
Serdecznie polecam!
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Co do działania firmy AXA wiele zastrzeżeń, ale co do pojazdu zastępczego ze strony zastępczy.org to w niczym nie mam wątpliwości - 5+!
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Korzystałem z auta z zastepczy.org po tym jak ubezpieczyciel odebrał mi wynajęty samochód. Korzystałem do konca likwidacji szkody!!
Polecam!!
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Firma polecona przez znajomego. Jak się okazało bardzo słuszny wybór. Cały wynajem bez najmniejszych problemów. Wydali mi nową Toyote Avensis za uszkodzonego Golfa IV bo nie mieli aut w niższej klasie. Polecam
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Kompleksowo. Wynajem auta zastepczego + pomoc w likwidacji szkody. Bardzo kompetentni pracownicy.
POLECAM
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Wszystko ok.
Jeździłem autem do przelewu odszkodowania + 7 dni. Szkoda była całkowita.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Otrzymałem auto zastępcze w dniu zgłoszenia szkody. Szkoda rozliczona jako całkowita. Autem zastępczym jeździłem ponad miesiąc tj. do dnia wypłaty odszkodowania + 5 dni na zakup innego pojazdu.
Jedyne zastrzeżenie, że otrzymałem auto z grupy D (Nowy Avensis) a moje uszkodzone auto to Audi A4.
Generalnie ocena 4+
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
bez zastrzeżeń.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 

ZASADY ROZLICZANIA KOSZTÓW WYNAJMU POJAZDU ZASTĘPCZEGO Z POLISY OC SPRAWCY AXA

W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi i udzielenia pomocy poszkodowanemu AXA Ubezpieczenia oferuje możliwość zorganizowania Państwu bazpłatnego najmu pojazdu zastępczego na czas naprawy uszkodzonego pojazdu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem pojazdu zastępczego organizowanym przez AXA Ubezpieczenia, prosimy o kontakt z naszą infolinią AXA, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.00.

W przypadku korzystania już z płatnego wynajmu pojazdu zastępczego, zorganizowanego we własnym zakresie, prosimy o zgłoszenie takiej informacji na wskazanej wcześniej infolinii w celu zorganizowania przez AXA Ubezpieczenia bezpłatnego najmu pojazdu zastępczego na czas naprawy.
Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z art. 826 k.c na poszkodowanym spoczywa obowiązek minimalizacji rozmiarów szkody.

Ponadto pragniemy poinformować, że w razie wynajęcia pojazdu we własnym zakresie wynajmowany pojazd nie powinien być klasy wyższej niż pojazd uszkodzony, a AXA Ubezpieczenia zastrzega prawo zweryfikowania kosztów zgodnie z klasą wynajmowanego pojazdu według cennika aut zastępczych AXA DIRECT.

Cennik wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy AXA

Segment Stawka netto Przykładowe samochody w kategorii cenowej
A 59zł Skoda Citigo
B, crossover, minivan 59zł Skoda Fabia, Renault Captur
C, minivan 69zł Ford Focus, Renault Megane
D, G 99zł Ford Mondeo, Renault Talisman
E 159zł Volvo S90
F 229zł Audi A8
K 129zł Seat Alhambra
SUV, terenowe 106zł Nissan Qashqai, Toyota RAV4
Kombivan 99zł Renault Kangoo
Dostawcze duże, pick-up 159zł Volkswagen Crafter, Ford Ranger

* Wszystkie podane kwoty wynajmu samochodu zastępczego z polisy oc sprawcy AXA są kwotami netto tzn nie zawierają podatku VAT 23%.

Samochód zastępczy z OC AXA — najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Czy przysługuje mi samochód zastępczy z polisy OC w AXA?
Czy samochód zastępczy z OC AXA otrzymam bezgotówkowo?
Jak wynająć samochód zastępczy z OC AXA?
Jaki samochód zastępczy otrzymam z polisy OC AXA?
Czy mogę wynająć samochód z polisy OC AXA w innej wypożyczalni niż wskazana przez T.U. AXA?
Jak długo mogę korzystać z samochodu zastępczego z polisy OC AXA?
Kiedy otrzymam samochód zastępczy z OC AXA?
Czy samochód zastępczy z OC AXA może użytkować inna osoba?
Czy muszę ponosić jakieś opłaty w przypadku uszkodzenia samochodu zastępczego z OC AXA?
Czy samochód zastępczy z OC AXA mogę zwrócić w innym miejscu niż go otrzymałem?
Naprawa mojego auta wydłuża się czy mogę nadal korzystać z auta zastępczego z OC AXA?

Strona www.zastepczy.org jest portalem informacyjnym dla poszkodowanych w szkodach komunikacyjnych z polisy OC pojazdów mechanicznych. W celu ułatwienia poszkodowanym w zdarzeniach komunikacyjnych procesu zgłaszania roszczeń strona zawiera dane kontaktowe poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Za pomocą tej strony możesz również zamówić auto zastępcze z polisy OC sprawcy zdarzenia, które zostanie zorganizowane przez www.zastepczy.org, a koszt wynajmu zostanie rozliczony bezgotówkowo bezpośrednio pomiędzy wypożyczalnią samochodów realizująca wynajem samochodu zastępczego a ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia.
Podmiot www.zastepczy.org nie jest związany gospodarczo z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeń. Wszystkie formalności związane z organizacją pojazdu zastępczego możesz załatwić poprzez www.zastepczy.org. W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia auta zastępczego zadzwoń na nr 22 101 01 95 lub zamów auto online przez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie zastepczy.org. Podmiot gospodarczy prowadzący stronę www.zastepczy.org jest niezależnym podmiotem gospodarczym, zajmującym się organizacją najmu pojazdów zastępczych z obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych.