WARTA

ZAMÓW SAMOCHÓD Z OC w ZASTEPCZY.ORG

DANE ADRESOWE:
TUiR Warta S.A.

ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa


DANE KONTAKTOWE:
tel.: +48 801-308-308
www.: www.warta.pl

ZAMÓW SAMOCHÓD z ZASTEPCZY.ORG

+48 22 101 01 95

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce o znanej i szanowanej marce wśród konkurencji. Ubezpieczenia Warty uchodzą za pewne, atrakcyjne, komfortowe. Towarzystwo cechuje długoletnia tradycja funkcjonowania, a co za tym idzie bogate doświadczenie z zakresu reasekuracji. WARTA powstała w 1920r. Co czyni ją jedną z najstarszych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Prócz historii Wartę wyróżnia wysoki standard usług, obsługi klienta, z czego wynika duże zaufanie jakim darzą towarzystwo klienci. Warta oferuje produkty ubezpieczeniowe każdego typu od majątkowych przez komunikacyjne, turystyczne po osobowe i życiowe.
Gama produktów jest mocno zróżnicowana, opracowana z podziałem na ofertę dla biznesu i instytucji oraz specjalnie dedykowaną paletę produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych. W każdym segmencie rynku Warta dba o wariantowość ubezpieczeń uwzględniając wysokość składki, dzięki czemu zyskuje zarówno klientów zamożnych, dla których priorytetem jest jakość i zakres ochrony, jak i niskobudżetowych, którym zależy na jak najniższej składce ubezpieczeniowej przy optymalnej ochronie.
Wachlarz produktów dla firm uwzględnia ich branżę, specyfikę działania i wynikające z nich potrzeby. Ochrona ubezpieczeniowa Warty dorównuje światowym standardom. W przypadku ubezpieczeń korporacyjnych istnieje możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż towarzystwo wiedzie prym wśród ubezpieczeń lotniczych i morskich.
Produkty Warty dostępne są na terenie całego kraju, jak również za pośrednictwem Internetu, agentów terenowych i agencji, pośredników bankowych i finansowych. Towarzystwo jest spółka akcyjną działającą na giełdzie papierów wartościowych. Głównym akcjonariuszem Warty jest HDI International AG z pakietem 75,1% akcji.
W strategii firmy istotne znaczenie ma idea odpowiedzialnego biznesu, z której wypływa działalność edukacyjna, informacyjna i charytatywna. Ponadto towarzystwo nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań zrównoważonego rozwoju, czego przykładem jest postęp w cyfryzacji procesu sprzedaży, jak i zgłoszenia, wyceny i likwidacji szkody.

Grupa WARTA oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie - zarówno o charakterze ochronnym, jak inwestycyjnym. Z powodzeniem łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu klienci dostają pełną i komplementarną ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, WARTA systematycznie wzbogaca ofertę o nowe produkty.

Wszyscy kierowcy których samochód został uszkodzony w wyniku w kolizji lub wypadku z winy kierowcy posiadającego polisę ubezpieczeniową OC Warta, może bezpłatnie wynająć samochód zastępczy z polisy OC sprawcy Warta. Auto zastępcze z OC Warta należy się każdemu poszkodowanemu na cały okres likwidacji szkody w przypadku zdarzeń w których auto poszkodowanego nie nadaje się do dalszego użytkowania lub na technologiczny okres naprawy samochodu uszkodzonego z polisy OC Warta gdy samochodem po zdarzeniu drogowym nie można poruszać bezpiecznie zgodnie z przepisami kodeksu drogowego.


Jeżeli twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w firmie WARTA, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy Warta - tzn, że samochód zastępczy z OC Warta jest udostępniony na technologiczny czas naprawy zgodny z kosztorysem zatwierdzonym przez rzeczoznawcę z ramienia Warta
  • samochód zastępczy z polisy OC Warta - Warta pokrywa koszty wynajmu samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy Warta
  • auto zastępcze z OC Warta bezgotówkowo - nie musisz opłacać wynajmu aut zastępczego, rozliczenie nastąpi w formie bezgotówkowej między Warta a wypożyczalnią samochodów

Opinie poszkodowanych
3.75    

Średnia ocena na podstawie8opinii

5 Star
5
4 Star
0
3 Star
1
2 Star
0
1 Star
2

Rekomendacje
0.00 % poleceń

based on 0 recommendation

0

Polecasz tą ubezpieczalnie??

Tak Nie

Miałeś auto zastępcze?

Napisz opinię

    Najlepsze oceny


Bardzo profesjonalnie. Jak będę ponownie potrzebował samochód zastępczy z oc to napewno zgłoszę się do Zastepczy.org powierzę im swoje sprawy.

k

30/04/2024, 16:34

    Najgorsze oceny


Ocenić należy dwie rzeczy organizacja auta przez zastepczy.org - SUPER POLECAM, ale, że ocena dotyczy warty: WARTA - likwidacja szkody ZERO GWIAZDEK, likwidator otrzymał kosztorys do akceptacji, obciął jego część na prośbę o wyliczenie skąd taka kwota wynika odmówił udostępnienia, uzasadnił że podobno w którymś z swoich warsztatów tak mogą naprawić, ale nie może powiedzieć w którym. Samochód zastępczy - okres najmu obcięty do 6 dni, 4 dni technologia i 2 dni- czas organizacyjny, ciekawe jest w tym że HDI/WARTA dostarczyło kosztorys naprawy swój po 10 dniach. Całe szczęście, że są firmy jak zastepczy.org z której miałem samochód, powiedzieli, że całe ryzyko dochodzenia należności od warty biorą na siebie.

W

05/01/2021, 16:25
Bardzo profesjonalnie. Jak będę ponownie potrzebował samochód zastępczy z oc to napewno zgłoszę się do Zastepczy.org powierzę im swoje sprawy.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Dla zastepczy.org 5+ za organizacje samochodu zastępczego z OC warta i podstawienie z gdańska do olsztyna. Dla warty 1- to i tak za dużo. Prowadzę mała wypożyczalnie samochodów w Olsztynie. Nasze auto zostało rozbite w kolizji z kierowca ubezpieczonym w Warcie. Po zgłoszeniu szkody poinformowaliśmy iż potrzebujemy samochód zastępczy dowolny z możliwością dalszego wynajmu ponieważ jest sezon i mamy rezerwację na ten samochód. Odpowiedzenie iż nie posiadają w swojej bazie wypożyczalni które udostępniają auto zastępcze z możliwością dalszego wynajmu zajęło Warcie 48 godzin.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Ocenić należy dwie rzeczy organizacja auta przez zastepczy.org - SUPER POLECAM, ale, że ocena dotyczy warty:
WARTA - likwidacja szkody ZERO GWIAZDEK, likwidator otrzymał kosztorys do akceptacji, obciął jego część na prośbę o wyliczenie skąd taka kwota wynika odmówił udostępnienia, uzasadnił że podobno w którymś z swoich warsztatów tak mogą naprawić, ale nie może powiedzieć w którym. Samochód zastępczy - okres najmu obcięty do 6 dni, 4 dni technologia i 2 dni- czas organizacyjny, ciekawe jest w tym że HDI/WARTA dostarczyło kosztorys naprawy swój po 10 dniach. Całe szczęście, że są firmy jak zastepczy.org z której miałem samochód, powiedzieli, że całe ryzyko dochodzenia należności od warty biorą na siebie.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Korzystałem z samochodu zastępczego z OC Warta zoorganizowanego przez zastepczy.org. Bez problemów polecam.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Korzystałem z samochodu zastępczego z OC w Warcie przez 8 dni, po czym likwidator kazał zakończyć wynajem bo minął technologiczny czas naprawy. rozmowa jak do ściany, likwidator nie przyjmuje do wiadomości że wysyłka części z francji, nie dostępne w Polsce i czas oczekiwania wynosi 14 dni roboczych. Na szczęcie są firmy jak zastepczy.org gdzie kontynuowałem wynajem na koszt Warty.
Ocena:
WARTA 1
Zastepczy.org 5
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
wynająłem auto zastępcze za pośrednictwem zastepczy.org
samochod był nowy i udostepniony na cały czas likwidacji szkody. jeździłem tym samochodem przez prawie 5 tygodni bo Warta przedłużała likwidacje.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Z WARTĄ warto pod warunkiem że auto zorganizowane przez zastepczy.org. Dużo mniej formalności niż przy organizacji auta bezpośrednio z warty, a przy tym obsługa frontem do klienta.
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 
Szkoda nr W201806070053-02. Uszkodzone audi A4 quattro 2018. Szkoda zgłoszona w czwartek, konsultant został poinformowany o zaplanowanym wyjeździe weekendowym i konieczności posiadania auta, jednak nie robi to na firmie WARTA żadnego wrażenia, oni mają 24h na przyjęcie zgłoszenia i w tym czasie mają Cię w dupie. Prosiłem o dowolny samochód z napędem na cztery koła , dostałem namiar do 3 firm współpracujących: Express - zaproponowali mi auto w segmencie A, chyba Aveo chevrolet jedyny jaki mieli, Anca Cars - kontaktowałem sie w piątek po południu więc mogłem odebrać auto w poniedziałek, fleetsolutions - nikt nie odbiera telefonu. Po ponownym kontakcie z WARTA otrzymałem informację abym sam sobie znalazł samochód wg podanych kryteriów:
- klasa wynajętego pojazdu - powinna być zbliżona do klasy pojazdu uszkodzonego (nie wyższej klasy),
- stawka za dobę wynajmu – nie powinna odbiegać od cen występujących na lokalnym rynku i mieścić się w
granicach ok. 120 zł brutto,

Niestety Pani likwidator nie potrafiła wyjaśnić po co naciska na cenę 120zł jeżeli żadna z firm współpracujących z nimi nie ma samochodu w podobnym segmencie i nie wynajmie auta z napędem na 4 koła w tej cenie.

WARTA osiągnęła mistrzowski poziom lekceważeniu klientów/poszkodowanych, nie ważne w jak trudnej sytuacji się znajdziesz... oni mają 24 h na przyjęcie zgłoszenia i wcześniej auta nie znajdziesz... NA SZCZĘŚCIE SĄ FIRMY JAK ZASTEPCZY.ORG GDZIE SZANUJE SIĘ KLIENTÓW
Czy ta opinia była przydatna ?     0      0 

Cennik wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy Warta

Klasa pojazdu Przykłady Stawka za dobę brutto
A miejskie (mini) Toyota Aygo, VW Up, Skoda Citigo 70zł
B małe Toyota Yaris, Renault Clio, Opel Corsa, Skoda Fabia, Skoda Rapid, Hyundai i20 70zł
C kompaktowe Toyota Auris, Opel Astra, Renault Megane, Ford Focus, Audi A3, Skoda Octavia, Hyundai i30 80zł
D klasa średnia Toyota Avensis, Ford Mondeo, VW Passat, Mazda 6, Hyundai i40, Peugeot 508, Opel Insignia, Renault Talisman, Kia Optima, Skoda SuperB 120zł
D prem klasa średnia premium Audi A4, BMW3, Lexus is200T, Lexus 300T,Infini Q50, Jaguar XE 165zł
E klasa wyższa BMW 5, Audi A6, Mercedes E, Volvo S90, Jaguar XF 210zł
F luksusowe Audi A8, Porsche Panamera, Lexus LS, BMW serii 6 i 7, Mercedes S klasa 320zł
K VANY VW Touran, Seat Alhambra, Renault Espace 130zł
CROSSOVER crossover Seat Arona, Toyota CH-R, Mini Couper Countryman, Suzuki SX4 S-cross, VW T-Roc, Opel Mokka 110zł
SUV sportowo-użytkowe Toyota Rav4, Honda CR-V, Nissan Qashqai, Kia Sportage, Renault Kadjar, Jeep Renegate 120zł
SUV Premium sportowo-użytkowe prem BMW X3, Audi Q3, Mercedes GLC, Volvo XC60 220zł
I sportowo-terenowe prem BMW X5 X6, Audi Q5, Mercedes GLE, Audi Q7, Porsche Cayene, Lexus RX, Jaguar F-Pace, Volvo XC90 300zł
M dostawcze małe Renault Kangoo, Citroen Berlingo 115zł
N dostawcze duże Fiat Ducato, Peugeot Boxer 195zł
R 9 osobowe Renault Traffic, Opel Vivaro 215zł

* Wszystkie podane kwoty wynajmu samochodu zastępczego z polisy OC Warta są kwotami brutto tzn nie zawierają podatek VAT 23%.

Samochód zastępczy z OC Warta — najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Czy przysługuje mi samochód zastępczy z polisy OC w Warta?
Czy samochód zastępczy z OC Warta otrzymam bezgotówkowo?
Jak wynająć samochód zastępczy z OC Warta?
Jaki samochód zastępczy otrzymam z polisy OC Warta?
Czy mogę wynająć samochód z polisy OC Warta w innej wypożyczalni niż wskazana przez T.U. Warta?
Jak długo mogę korzystać z samochodu zastępczego z polisy OC Warta?
Kiedy otrzymam samochód zastępczy z OC Warta?
Czy samochód zastępczy z OC Warta może użytkować inna osoba?
Czy muszę ponosić jakieś opłaty w przypadku uszkodzenia samochodu zastępczego z OC Warta?
Czy samochód zastępczy z OC Warta mogę zwrócić w innym miejscu niż go otrzymałem?
Naprawa mojego auta wydłuża się czy mogę nadal korzystać z auta zastępczego z OC Warta?

Strona www.zastepczy.org jest portalem informacyjnym dla poszkodowanych w szkodach komunikacyjnych z polisy OC pojazdów mechanicznych. W celu ułatwienia poszkodowanym w zdarzeniach komunikacyjnych procesu zgłaszania roszczeń strona zawiera dane kontaktowe poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Za pomocą tej strony możesz również zamówić auto zastępcze z polisy OC sprawcy zdarzenia, które zostanie zorganizowane przez www.zastepczy.org, a koszt wynajmu zostanie rozliczony bezgotówkowo bezpośrednio pomiędzy wypożyczalnią samochodów realizująca wynajem samochodu zastępczego a ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia.
Podmiot www.zastepczy.org nie jest związany gospodarczo z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeń. Wszystkie formalności związane z organizacją pojazdu zastępczego możesz załatwić poprzez www.zastepczy.org. W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia auta zastępczego zadzwoń na nr 22 101 01 95 lub zamów auto online przez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie zastepczy.org. Podmiot gospodarczy prowadzący stronę www.zastepczy.org jest niezależnym podmiotem gospodarczym, zajmującym się organizacją najmu pojazdów zastępczych z obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych.